Doradztwo inwestycje

Doświadczenie

Wspólnie z naszymi klientami oraz partnerami zdobyliśmy spore doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz z sukcesem stworzyliśmy start-up wykorzystując nowoczesne zarządzanie projektem „project finance”.

Nasi pracownicy udzielą pomocy w zakresie:

  • przygotowania potrzebnych dokumentów do uzyskania pomocy z funduszy unijnych oraz rozliczania i przechowywania dokumentacji związanej z przygotowaniem i realizacją inwestycji
  • rozliczeniu otrzymanych środków z funduszy unijnych
  • koordynacji prac z innymi osobami zaangażowanymi w projekt

Inwestycje, doradztwo inwestycyjne, inkubator dla nowych firm

Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami z firmami chcącymi zainwestować w naszych lokalizacjach. Dodatkowo jesteśmy otwarci na możliwość objęcia roli tzw. „anioła biznesu” jako dawcy kapitału do rozwoju i ekspansji Państwa firm. Okres inwestycji to minimum 5 lat.

Preferencyjne warunki w początkowym okresie.
Jesteśmy świadomi z jakimi obciążeniami wiąże się prowadzenie firmy. Szczególnie istotne jest to w przypadku dynamicznych firm stawiających na rozwój. W związku z tym oferujemy preferencyjne warunki w pierwszym okresie współpracy ponieważ naszym celem jest przede wszystkim umożliwienie rozwoju, chcemy być pozytywnym impulsem dla naszych klientów. Wierzymy, że taka strategia w dłuższym okresie może być korzystna dla obu stron.

Oferujemy również współpracę z naszymi partnerami

ChinaInLaw - logoChinainlaw Partners to firma łącząca interesy zachodnich firm z chińskim i chińskimi z europejskimi. Firma doradcza posiadająca swój oddział w Warszawie świadczy usługi doradcze w zakresie prawno-handlowym. Pomaga w przeprowadzaniu inwestycji w Chinach. W tym celu przeprowadza analizy prawne, analizy rynkowe. Pomaga w założeniu firmy, przedstawicielstwa, przeprowadzeniu fuzji i przejęć.Jeśli planujecie Państwo ekspansję na rynek chiński, szukacie nowego dostawcy, nowego rynku zbytu firma Chinainlaw Partners może być Państwa partnerem-doradcą na tym ogromnym i pełnym zasadzek chińskim rynku.
Chętnie wykorzystamy swoje kontakty i pomożemy Państwu we współpracy z Chinainlaw Partners.

Sowa - logoBiuro Rachunkowo Podatkowe SOWA zostało założone w roku 1992 przez Grażynę Gudowicz. Biuro zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, dobierając odpowiednią osobę do specyfikacji Państwa firmy. Dedykowany specjalista jest do Państwa ciągłej dyspozycji.Biuro SOWA posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie prowadzonej działalności oraz zatrudniając wykwalifikowanych księgowych i współpracując z radcami prawnymi jak i różnymi instytucjami prawno-finansowymi, gwarantuje profesjonalizm i bezpieczeństwo świadczonych usług, które dodatkowo ubezpieczone są od odpowiedzialności cywilnej.

  • usługi księgowe
  • zwrot podatku z zagranicy
  • doradztwo dla rolników
  • usługi kadrowo-płacowe
  • doradztwo podatkowe

KSM Krzysztof Michalski – jest to lokalna firma doradcza z obszaru funduszy europejskich. Firma ta analizuje wstępnie pomysł biznesowy, potwierdza czy są szanse na pozyskanie funduszy oraz przygotowuje plan działania łącznie z rozliczeniem dotacji.

EGC - logoEGC – jest to jedna z największych firm doradczych z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Wartość projektów powyżej 1 mln zł. W perspektywie 2007-2013 EGC pozyskała 2,5 mld zł bezzwrotnych dotacji dla firm.